Hyper Icons

spiritmedicine.com.ua

facebook

Психоделічний визуальний арт-проект HYPER ICONS!

“Hyper Icons” – тому що наша мета полягала в створенні сучасних сакральних образів. Наше мистецтво присвячене загальним містичним, духовно-сакральним образам східних і західних традицій, інтерпретованих в контексті постмодерністської і психоделічної культури. Наші ідеї та атмосфера натхненні концепцією інтегрованої духовної свідомості, яка включає всі прояви подвійності: різні стилі мистецтва, стан розуму, ставлення та дискурси, філософські та духовні вчення. Це не єдина картина, а скоріше потік свідомості, що виражається мовою візуальних образів, емоційних станів і метафізичних ідей. Всі речі у світі, всі подвійності завжди єдині в Однім – це велика таємниця. Музика і мистецтво створюються і сприймаються кожним з нас – це наш спосіб споглядати таємницю Єдності в нашому внутрішньому місці.

Про візіонерське мистецтво (visionary art). Ми бачимо візіонерськьке мистецтво як одну з форм духовної практики, шлях споглядання, коли ми йдемо до глибин внутрішньої реальності нашого розуму. Це також спосіб спілкування з людьми на більш глибокому рівні цього мистецтва-споглядання. Створюючи об’єкти, ми подорожуємо між внутрішніми і зовнішніми вимірами дійсності. У цій подорожі ми усвідомлюємо оманливу природу такої подвійності і намагаємося поділитися своїм досвідом єдності та недвоєдності з усіма, хто став спостерігачем результатів нашої подорожі. Візіонерськьке мистецтво глибоко інтуїтивне і спонтанне, і тому має потенціал для створення мостів між різними культурами і духовними вченнями. Цей рівень мистецтва створює універсальний простір людського досвіду трансцендентності та нескінченної трансформації.

Наш шлях у цій сфері мистецтва – це створення контемплятивних і психоделічних картин – їх можна назвати сучасними іконами, в яких оживають образи різних культур. Ці образи, пов’язані і переплавлені в творчому процесі та прийняті в медитативній перспективі, стають чимось на зразок активаторів того, що ми можемо назвати просвітленням, як на Сході, або метаноя, як на Заході, – це перетворення розуму.

http://www.spiritmedicine.com.ua/