Абетка-йога

Контакти: facebook Сергій Буковчак

КУПИТИ АБЕТКУ

Про беззаперечні переваги йоги для дітей дізнайтеся за цим посиланням:
https://goo.gl/TuiiWD

 

Абетка Йога створена для навчання і занять йогою разом з дітьми.

Для фізичного та інтелектуального розвитку здорової, впевненої в собі творчої особистості.

Фантазуйте і грайте разом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Абетка Йога” – це ініціатива та унікальний продукт “Корпорації Абетка” і свідомих батьків. Разом ми створюємо цікаві та якісні ігри, які націлені на всебічний розвиток дитини: залучення дітей до фізичної активності, виправлення постави, для розвитку концентрації пам’яті та уваги.
Йога для дітей – це комплекс йога-вправ, який сприяє нормальному фізичному і психологічному розвитку дитячого організму. Основне завдання йоги для дітей – зміцнити здоров’я і навчити дитину слухати своє тіло. Дитяча йога допомагає розвинути координацію, фізичну витривалість, гнучкість і силу. Асани або «пози йоги» планомірно зміцнюють всі м’язи тіла, без винятку, роблять їх еластичними, розвивають рухливість суглобів. Дуже важлива функція таких вправ – це зміцнення внутрішніх органів дитини, як наслідок поліпшення захисних властивостей організму і роботи шлунково-кишкового тракту, збільшення опірності інфекційних захворювань. Йога допомагає формуванню правильної постави, так як зміцнює м’язовий корсет. Крім того, для дітей, які страждають надмірною вагою, і не мають можливості або бажання активно рухатися, набір асан йоги стане відмінним помічником в боротьбі за стрункість.

Ще більше простору для творчості: розвиваючий плакат разом з розмальовкою для кращого і швидшого запам’ятовування асан, і звісно ж, для розвитку дрібної моторики (тренування руки, підготовка до письма).

Світ йоги безмежно цікавий. Навчайте свою дитину бути здоровою і позитивною незалежно від погоди та обставин. Пізнавайте світ разом з Абеткою Йога!

#АбеткаЙога протестована та рекомендована йога-студіями!

В комплекті: плакат (60х90 см) та інструкція для батьків з рекомендаціями та йога-іграми. Плакат вертикальний. Плакат водостійкий​ – сміливо тренуйтесь на природі 🙂